Plzeň-Radčice INFO

Brigáda na dětském hřišti

S novým školním rokem začaly děti ze ZŠ a MŠ v Radčicích opět navštěvovat dětské hřiště zvané Klečák. Jeho stav se nám nelíbil a tak jsme oslovili Správu veřejného statku města Plzně, zda by nám s naším záměrem, provést svépomocí na dětském hřišti údržbu, byla nápomocná. Nápad se jim líbil a podpořili jej. Dnešní slunečná neděle v Radčicích byla tedy zasvěcena akci s názvem Resuscitace dětského hřiště. Akce byla propagována na našich facebookových stránkách Radčice.info, na naše pozvání přišla řada lidí, kteří nelitovali svátečního dne a pomohli nám vrátit dětské hřiště do stavu, za který se Radčice nemusí stydět.
Perfektní bylo i to, že se sami zapojili i kluci, kteří si původně přišli zahrát fotbal, nebo maminky s dětmi, které se původně chtěly projet na kolech.

Počasí přálo a práce v družném hovoru rychle ubíhala, postupem času nám došly některé barvy, ale olej na herní prvky byl operativně zajištěn díky pomoci z řad dobrovolníků (děkujeme za další čtyři litry) a tak se mohly všechny herní prvky natřít opravdu důkladně. Oběd pro dobrovolníky byl zajištěn díky grilu a na místě byl i velký výběr nápojů, což nebývá na dobrovolnických akcích běžné a za to patří teamu o.s. Naše Radčice veliký dík.

Děkujeme všem co se akce zůčastnili. Speciálně pak Správě statku města Plzně, která poskytla materiál. Jmenovitě si zaslouží poděkování p. Beránek, p. Jára, Petra a Rosťa Vopelků, Rolando Arias, Marta Kohoutová, Honza Beránek, Honza Jílek, Adam Hauner, Michal Pospíšil, Tomáš Goesl. Dále pak Milan, Zdeněk, Petra, Anička, Markéta a díky i dalším, kteří se zastavili cestou a pomohli i těm, co akci podpořili ať již propagací nebo zájmem.

Na Klečáku se dnes sešla opravdu super parta lidí, díky kterým jsme se při práci všichni skvěle bavili. Za projekt Radčice.info máme radost, že lidé o.s. Naše Radčice se práce a řešení problémů nebojí se budeme těšit na další společné akce.

natirani Klečáku natirani Klečáku uklid2-nahled

radioponik | 30. 9. 2018 Ne 21:16 | AKCE | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.